Pierwszy w 2020 r. korzystny wyrok przeciwko Bank Millennium S.A., z dnia 03.01.2020 r., wydany przez Sąd Okregowy w Warszawie (sygn. XXV C 1337/19), kredyt we franku

Miło nam poinformować, że w nowym, 2020 roku, (dnia 03.01.2020 r.) uzyskaliśmy kolejny, korzystny wyrok, w sprawie dotyczącej umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego zawartej przez Bank Millennium S.A., wytoczonej z naszego powództwa o zapłatę (sygn. akt: XXV C 1337/19)!
Sąd Okręgowy w Warszawie, XXV Wydział Cywilny, (sędzia sądu rejonowego del. Kamil Gołaszewski) w całości zgodził się z naszą argumentacją, zasądzając na rzecz naszych Mocodawców, kredytobiorców kredytu we frankach, od Millennium Bank kwotę 87.335,69 CHF wraz z odsetkami. Jednocześnie Sąd uznając słuszność naszych twierdzeń, oddalił powództwo w części obejmującej  żądanie zwrotu kwoty ok. 34.000 PLN, zaliczając tą kwotę na poczet rat kredytu, a więc stosując tzw. teorię salda. Sąd przyznał naszym Mocodawcom zwrot kosztów procesu w całości.

Po serii zapadłych pod koniec 2019 r. korzystnych wyroków świątecznych, z radością witamy pierwszy wyrok w 2020 r.!

Naszym Mocodawcom Gratulujemy!

Prześlij zgłoszenie z prośbą o bezpłatną analizę prawną i ekonomiczną Twojej umowy kredytu we frankach!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w celach wykonywania usług prawniczych, reprezentacji i doradztwa oraz marketingowych, tj. oferowania usług Kancelarii Themi sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i przesyłania mi informacji dotyczących oferty usług Kancelarii Themi sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, stosownie do treści przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133. Poz.883 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tak zwanego „RODO”). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w polityce prywatności.

Pozywane banki

Prowadzimy procesy przeciwko niemal wszystkim polskim bankom, które oferowały kredyty indeksowane i denominowane do franka szwajcarskiego, w szczególności:

Raiffeisen Bank International (w tym Polbank EFG), PKO BP (w tym Nordea), Bank Pekao, Bank BPH, Santander Bank Polska (w tym Bank Zachodni WBK), Getin Noble Bank, mBank (w tym BRE Bank i MultiBank), Bank Millenium, Credit Agricole, Deutsche Bank Polska, ING Bank Śląski, BOŚ, BNP Paribas Bank Polska (w tym Fortis Bank i BGŻ), Eurobank, Santander Consumer Bank.

Siedziba Kancelarii frankowej Themi mieści się w Krakowie. Prowadzimy sprawy sądowe w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i na terenie całego kraju.